Od 1. června 2020 mají všechny naše provozovny otevřeno jednotně od 08:00 do 20:00 hodin.

NABÍDKA PRÁCE

OBCHODNÍ PODMÍNKY

KONTAKT

Největší síť květinářství

                                      v České republice

ÚVOD

PRODEJNY

V ČR

DISTRIBUCE

A SKLADOVÁNÍ

NAŠE

NABÍDKA

SLOVO

FLORISTY

O FIRMĚ A JEJÍ HISTORII

Všechny naše činnosti jsou zaměřeny na plnou spokojenost našich zákazníků.

Společnost Flamengo květiny s. r. o. je provozovatelem sítě květinářství Flamengo. Od roku 1996 jsme si vybudovali pozici nejsilnější a největší sítě prodejen nabízejících široký sortiment řezaných květin, pokojových rostlin a doplňků v České republice.

Našich 191 prodejen provozujeme výhradně v supermarketech, hypermarketech a nákupních centrech.

 

Dlouholetá znalost prodejního prostředí a problematiky supermarketů a nákupních center je pro nás nezanedbatelnou výhodou. Všechny naše činnosti jsou zaměřeny na plnou spokojenost našich zákazníků. Velký důraz klademe na maximální kvalitu nabízeného zboží, schopnosti našich pracovníků a příjemné prodejní prostředí. I přes splnění nejvyšších požadavků na kvalitu, nabízíme květiny a pokojové rostliny v dlouhodobě nejnižších cenách na trhu. Naším hlavním a dlouholetým cílem je spokojený zákazník.

 

Naši silnou pozici na trhu a finanční stabilitu umocňuje také naše dceřiná velkoobchodní společnost STORGE s.r.o., která je našim hlavním dodavatelem živých květin a doplňků. Tato je rovněž leaderem na českém trhu.

 

Ve snaze nabízet nejlepší služby našim zákazníkům, jsme zavedli a nadále zavádíme postupy a inovace, které v oblasti provozovatelů květinářství nebyly a nejsou běžné ( například: pravidelné kontrolní nákupy, standardy chování personálu, propracovaný systém řízení a kontroly, systém kontroly jakosti zboží a mnoho dalších). Tento progresivní přístup nám poskytuje nemalou konkurenční výhodu a zvyšuje námi nabízené služby.

 

Uvědomujeme si, že naší hlavní devizou jsou naší pracovníci. Jsme hrdi, že náš team Flamengo květiny  se rozrostl na již více jak 790 kolegyň a kolegů.