Od 1. června 2020 mají všechny naše provozovny otevřeno jednotně od 08:00 do 20:00 hodin.

NABÍDKA PRÁCE

OBCHODNÍ PODMÍNKY

KONTAKT

Největší síť květinářství

                                      v České republice

ÚVOD

PRODEJNY

V ČR

DISTRIBUCE

A SKLADOVÁNÍ

NAŠE

NABÍDKA

SLOVO

FLORISTY

PRODEJNY FLAMENGO

Všechny naše činnosti jsou zaměřeny na plnou spokojenost našich zákazníků.

Všechny naše květinářství Flamengo se vyznačují moderním vzhledem a přehlednou nabídkou našeho zboží. Jednotlivé skupiny nabízeného sortimentu mají již ve fázi návrhu dispozice nové prodejny jasně definované místo.  Řezané květiny jsou vystaveny přímo za prodejním pultem, hrnkové na prodejních kaskádách a doplňky pak v prodejních regálech.

V sortimentu zahrnující řezané květin a pokojové rostliny, klademe důraz na nejvyšší kvalitu při zachování příznivých cen. U doplňkového sortimentu, který zahrnuje širokou nabídku skla, keramiky, svíček a obalů na květiny, sledujeme nejmodernější trendy a nabídku pravidelně obměňujeme.

Kompletní sortiment je pravidelně doplňován ze skladů v Brně a Praze.

 

Nedílnou součástí našich služeb je pravidelně školený personál pro splnění nejvyšších standardů a trendů v oblasti vazby květin. Školení je prováděno předními českými floristy.

 

Naším cílem je, aby námi nabízené svatební, slavností nebo příležitostní květinové vazby  uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky.  Pravidelné dodávky čerstvých řezaných květin, pak zaručují dlouhou trvanlivost realizovaných kytic.